Podmínky používání stránek vespaclubplzen.cz

1) Do knihy návštěv je zakázáno vkládat jakékoliv příspěvky typu spam (reklama nebo odkazy na jiné stránky, pokud to nesouvisí s tématem), sprostá a urážlivá slova nebo příspěvky urážející jiné uživatele, rasově motivované nebo jinak porušující pravidla slušného chování, lidskosti nebo zákony ČR. Takové příspěvky budou buď cenzurovány, nebo bez výhrad odstraněny!

3) Je zakázáno nebo se i pokoušet poškozovat tyto stránky jakýmkoliv způsobem (hacking), měnit jejich obsah nebo je znehodnocovat. Jakýkoliv pokus o narušení těchto stránek se považuje za trestný čin!

4) Vkládání e-mailových adres do příspěvků NENÍ povinné. Pokud však adresu vložíte, bude skryta tak, aby byla chráněna před spamem a současně s možností odeslat Vám zprávu na zadanou adresu. E-mailové adresy NEJSOU použity pro odesílání informací ani poskytovány jiným osobám.

4a) E-mail odeslaný z těchto stránek má v předmětu text "vespaclubplzen.cz". Správce webu nenese odpovědnost za obtěžování uživateli posíláním e-mailů na Vaši adresu.

4b) Při odesílání e-mailu některému z uživatelů nezapomeňte vyplnit svoji e-mailovou adresu pro identifikaci nebo případnou odpověď.

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich