Členství:

Pro získání členství je potřeba učinit dva kroky. Vyplnit níže uvedenou přihlášku do klubu a zaplatit členský příspěvek. Pokud s členstvím váháte, zúčastněte některé z našich pořádaných akcí. Každý je vítán. Online přihláška do Vespa Clubu Plzeň:

* Potvrzuji, že veškeré vyplněné informace se zakládají na pravdě.

Členský příspěvek Roční členský příspěvek byl stávajícími členy klubu stanoven na částku 200 Kč. Tyto peníze je třeba připsat na číslo účtu: 189036970 / 0600 (GE Money Bank) Do poznámky příjemce nezapomeňte uvést Vaše jméno a příjmení!! Po obdržení přihlášky a doručení příspěvku na bankovní účet, se stáváte řádným členem Vespa Clubu Plzeň a automaticky také členem Vespa Clubu Czech Republic. (Viz. Stanovy) Platnost členství je jeden rok. Pro prodloužení členství je nutné opět zaplatit členský poplatek. Již registrovaní členové platí tento poplatek zpravidla do konce února každého následujícího roku. Pokud poplatek nezaplatí ani do konce měsíce března, budou z klubu automaticky vyloučeni. Každý nový člen obdrží vedle členského průkazu také několik malých dárků „na uvítanou“. Stávající členové vždy obdrží nové propagační předměty klubu.

Na co budou využity získané peníze?
1) Částka 125 Kč je dle stanov předána Vespa Clubu Czech Republic. Peníze jsou využity např. na: financování klubových akcí, Výrobu členských kartiček, výrobu předmětů (klubové nášivky, nálepky, placky apod. ) vedení webu, pronájem prostor, vedení účetnictví atd. Část peněz z této částky je věnována charitě.
2) Se zbylou částkou (75 Kč) hospodaří Vespa Club Plzeň. O využití těchto prostředků vždy rozhodují všichni členové, účastnící se zasedání klubu.

Výhody členství
Člen Vespa klubu může na základě předložení svého členského průkazu využívat nejrůznějších zvýhodnění a slev. Konkrétně se jedná o:
– levnější poplatek při účasti na mezinárodních vespa srazech
– možnost účastnit se některých srazů určených jen pro členy vespa klubů
– slevy na vybrané zboží a služby v těchto obchodech a restauracích:

logo Klub kafařů (Plzeň) a Kavárna Orient Coffee - sleva 10 % na nákup čerstvě pražené kávy a ostatního sortimentu. Sleva se vztahuje i na občerstvení v těchto kavárnách.
logo Moto Prestige – dovozce skútrů Vespa. Pro členy klubu – sleva 12 % na veškeré oblečení, náhradní díly a doplňky.
logo SA moto Dealer značky Piaggio, prodejce skůtrú, který se zabývá i prodejem náhradních dílů, doplňků, oblečení na motorky a servisem. Nabízená sleva 8 % při nákupu nad 20.000 korun.
logo Adventure Biker – Adventure Biker, jedna z nejznámějších pražských prodejen skútrů různých značek, pořadatel již tradiční Skútr šňůry, distributor skútrařského oblečení italské značky Tucano Urbano. Sleva 10 % pro členy klubu se vztahuje na náhradní díly pro všechny typy Vesp, stejně tak na Vespa doplňky a na výrobky firmy Tucano Urbano. Podmínkou je předložení platné členské karty.
logo Moto Luky – Moto Luky, vršovická opravna a prodejna skútrů nabízí slevu všem platným členům Vespa klubu.Sleva na servis ve výši 10 %, sleva na pneuservis ve výši 5%, sleva na doplňky ve výši 5 %, sleva na náhradní díly ve výši 5 % a sleva na zimní uskladnění ve výši 5 %. Slevy se nevztahují na skútry, které se využívají ke komerčním účelům. Slevy se nesčítají.
logo Motosalone – Prodejna a půjčovna skútrů, sleva pro členy klubu 9 % téměř na všechno, co se týká Vesp.
logo Pizzeria Rugantino – nejlepší pizza v Praze – Dušní 4, Praha 1. Sleva pro členy 15 %
logo Filson – prodejce autodoplňků věnuje každému členu Vespa klubu legendární stříbnou pásku (bude součástí členského balíčku na každý rok) a navíc nabízí 10 % slevu na auto-moto výrobky ve své vzorkové prodejně v sídle firmy, ul. Františka Diviše 68, Praha – Uhříněves. Pro uplatnění slevy se prokažte klubovou kartičkou.
logo Tomáš Blaha – Skútry-Levně.cz – prodej, servis a tuning skútrů a čtyřkolek nabízí slevu pro členy ve výši 10 – 20 % na zboží. Výhoda je platná při zaregistrování na jejich eshopu a zároveň poskytnutí kopie platné členské průkazky. Stávajícím zákazníkům Skútry-Levně stačí pouze dodat kopii platné průkazky. Sleva se pak načte automaticky při zpracovávání každé objednávky. Důležité: pro úspěšné uplatnění slevy volte pouze platbu převodem nebo na dobírku./td>
logo HINTERSTEINER GMBH – Vespahandel.at nabízí pro členy VCCR slevu ve výši 5 – 20 %. Prodává příslušenství a náhradní dily, nové a staré vespy, dárkové předměty a provádí servisní služby. Sídlí pár kilometrů od rakouského Linze.
logo Europ Assistance s.r.o. nabízí všem platným členům klubu a majitelům skútrů slevu 20 % na pojištění bezplatné asistence při nehodě, poruše nebo krádeži pojištěného skútru, píchnutí, vybití baterie, došlému benzinu či jeho záměně s naftou. Podrobné informace naleznete zde.
logo Freedom C.B. nabízí všem platným členům klubu slevu na díly od těchto značek: RMS 30%, Malossi 25%, Givi 25%, Buzzetti 20% a Giannelli 25%. Kontaktujte Massimo Canepu.
logo Kamenáč music art pub poskytuje členům Vespa klubu 10 % slevu z útraty při jejich návštěvě v tomto Vespa-friendly klubu v Milevsku. Členové se prokážou platným členským průkazem.
logo Carwelt.cz: Při objednání auta obdrží člen Vespa Clubu ZDARMA příslušenství dle vlastního výběru (GPS navigace, strešní nosiče, zimní pneu atd.) v hodnotě 5 000,- / 10 000,- Kč (dle hodnoty vozu).
logo Coffee a Music Bar Retro: 15% sleva při placení

„Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.“ Oscar Wilde